TMI Danışmanı Olun

TMI Danışmanı Olun 

TMI Türkiye’nin kapısı bu mesleği seven ve bu işi gerçekten iyi yapmayı hedefleyen Eğitim Danışmanları’na her zaman açık. Bizimle çalışmak isteyen herkesle hemen görüşürüz, çünkü bizim için eğitim danışmanları ile görüşmek işimizin en önemli parçası.

Bir TMI Türkiye Eğitim Danışmanı olmak her gün farklı insanlarla farklı şekillerde bir arada olmak, onlara hayatlarını kolaylaştırmak için yeni şeyler öğretmek ve her gün yeni şeyler öğrenmek demek.

Bir TMI Türkiye Eğitim Danışmanı olmak, mükemmeliyetçi ve rol model olmak, hem bireysel oyunu hem de takım oyununu iyi oynamak demek. Masanın diğer yanında edindiği tecrübeleri, yeni bilgi birikimleri ile harmanlamak, dünyanın en büyük projelerinde rol alabilmek demek.

TMI Türkiye Eğitim Danışmanı olmak için bize yazılı olarak kendinizi anlattığınız bir sayfalık bir yazı ile başvurmanız ve CV’nizin ekinde göndermeniz yeterli. Sizinle hemen temas kuracağız ve ilk görüşmeyi yapacağız ve sizi daha iyi tanıyacağız. Eğer kararımız olumlu ise, bir sonraki aşama, yöneticilerimizin katıldığı bir kısa sunum yapmanız.

Bir sonraki aşama için bu sunumun çok başarılı olması gerekiyor. Bu aşamayı geçerseniz, bir sonraki aşamada sizinle bir toplantı daha yapacağız, hem sunum ile ilgili geri bildirimi vereceğiz, hem de çalışma koşullarını konuşacağız. Anlaştığımız taktirde, sizi çok yoğun bir program bekliyor:  Dünyaca ünlü TMI Eğitimci Geliştirme Süreci… Burada, bu meslekte en mükemmel olmak için çok yoğun bir eğitime tabi tutulacaksınız ve bu sürecin sonrasında yoğun konsept eğitimlerine katılacaksınız ve Türkiye'nin en iyi eğitim danışmanları arasına katılabileceksiniz. .